Czy zastanawiałeś się kiedyś jak działa ekonomia, jaki wpływ na nią mamy my sami czyli społeczeństwo? Jaka jest rola banku centralnego w gospodarce? Czemu banki drukują pieniądze i czy ma to sens? Jak ważny jest rynek pracy i zakupy konsumenckie?

Jeżeli chociaż na część powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco oznacza to, że na pewno wiele dowiesz się oglądając filmy załączony poniżej. Znajdziesz w nim odpowiedzi na wszystkie pytania. Cała wiedza dostarczona jest w bardzo prosty i obrazowy sposób. Szczerze mówiąc nigdy nie widzialem lepszego źródła wiedzy na temat podstaw ekonomi, spółeczeństwa, banku centralnego i cyklów gospodarczych. 

Szczerze polecam.

Mam nadzieję, że podobały Ci się 4 ostatnie wpisy, ktore ukazały się jako zaplanowane posty podczas mojego urlopu. W najbliższą niedzielę wracam już do deszczowego UK więc w poniedziałek spodziewaj się ode mnie kolejnej publikacji na temat dużo bliżej związany z rynkiem i grą na giełdzie.

Już ponad 1000 osób zapisało się na mój newsletter. Zero spamu tylko informacje o nowych artykułach. Zapisz się i otrzymasz SCIĄGĘ, która pomoże Ci prawidłowo dobierać wielkość pozycji w inwestowaniu oraz dostęp do ukrytego działu download z innymi plikami