Staram się kwartalnie robić podsumowanie i przeprowadzam głębszą analizę najchętniej czytanych wpisów na blogu. Pozwala mi to dopasowywać tematykę do tego, co najbardziej Was interesuje. Dla Was jest to doskonała okazja, żeby zobaczyć wpisy, które Was ominęły, szczególnie jeśli czytacie bloga od niedawna.

W poniższym zestawieniu zawarłem 20 najpopularniejszych wpisów od początku istnienia bloga. Uporządkowałem je od najbardziej popularnych. To swoisty rodzaj listy przebojów. Z zestawienia odrzuciłem wpisy, które już się zdezaktualizowały. Nie chciałbym przecież odświeżać i zwracać Waszej uwagi na wpisy, które ni jak się mają do obecnej rzeczywistości.

Przy okazji poniższego zestawienia mam do Was prośbę. Napiszcie mi na maila lub w komentarzach jakie tematy chcielibyście zobaczyć w drugiej połowie roku.

1. Jak mądrze kupić akcje na giełdzie 10 prostych zasad

2. Moje Top 10 filmów o giełdzie – moje osobiste zestawienie 10 najlepszych filmów

3. Ile trzeba mieć pieniędzy żeby zacząć grać na giełdzie

4. 12 Błędów najczęściej popełnianych przez inwestorów

5. 10 Rzeczy o których musisz pamiętać i sprawdzić zanim złożysz zlecenie na giełdzie

6. Inwestowanie na giełdzie w UK

7. Zasady Inwestowania

8. ABC giełdy

9. Książki o giełdzie, które wywarły na mnie największe wrażenie

10. W co inwestować małe kwoty

11. Narzędzia inwestora czyli co potrzebujesz żeby zarabiać na giełdzie

12. 7 Technicznych sposobów na kupowanie akcji

13. Od czego zależy cena akcji na giełdzie

14. Kiedy sprzedawać akcje

15. Analiza trendu

16. Co bym powiedział sobie 10 lat temu zaczynając grać na giełdzie

17. Książki o giełdzie i ich rola w rozwoju inwestora

18. Czy musisz być maklerem giełdowych żeby zarabiać na giełdzie

19. Skąd brać pomysły na inwestycje na giełdzie

20. Kupno mieszkania pod wynajem

Kilka słów podsumowania z mojej strony. Widzę, że najchętniej czytacie wpisy, gdzie po prostu wymieniam zasady, błędy lub sposoby inwestowania na giełdzie w postaci listy. Zauważyłem, że tematy o książkach i zdobywaniu wiedzy równie często przewijały się powyższym zestawieniu. A może się mylę? Jeszcze raz zwracam się do Was z prośbą dajcie mi znać jaką tematykę chcielibyście widzieć na blogu w najbliższej przyszłości. Może pora rozszerzyć bloga o tematy Forex?

Już ponad 1000 osób zapisało się na mój newsletter. Zero spamu tylko informacje o nowych artykułach. Zapisz się i otrzymasz SCIĄGĘ, która pomoże Ci prawidłowo dobierać wielkość pozycji w inwestowaniu oraz dostęp do ukrytego działu download z innymi plikami